с. Гусаків. Гусаківський НВК (дошкільне відділення)

Наші педагоги

Кебус Оксана Василівна

Працюю заступником директора по дошкільному вихованню у Гусаківському НВК

25.06.1981 р.н.  с.Гориславичі  Мостиського району  Львівської області

Закінчила Самбірське педагогічне училище ім.І.Филипчака в 2000році .

Спеціальність “ Початкове навчання”. Дрогобицький державний  педагогічний університет ім.Івана Франка у 2004 році. Спеціальність “ педагогіка і методика середньої освіти . Українська мова та література” та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури. На даний час навчаюся у  педагогічному коледжі Львівського педагогічного університету ім. і.Франка на факультеті “Дошкільна освіта”.

Педагогічний стаж – 13 років

Моє педагогічне кредо :

« До кожної дитини ключ знайти. У праці результат хороший мати, упевнено і творчо до мети іти, з люб’ю серце дітям віддавати ”.

Проблема над якою працюю:

Розвиток мовлення дітей дошкільного віку шляхом використання української народної творчості.

Гелей Ліля Романівна

Працюю вихователем дошкільного закладу у Гусаківському НВК 18.11.1987  р.н.  с.Радохінці Мостиського району  Львівської області.

Закінчила  Дрогобицький державний  педагогічний університет ім.Івана Франка у 2010році. Спеціальність “ Педагогіка і методика середньої освіти . Українська мова і література та мова і література ( англійська )” та здобула кваліфікацію вчителя української мови, української та  зарубіжної літератур і вчителя англійської мови. Навчається на 2 курсі педагогічного  коледжу Львівського  національного  університету  ім. І. Франка . Факультет – “Дошкільна освіта”

Педагогічний стаж – 4 роки

Моє педагогічне кредо :

Кращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх здоровими і щасливими."

Проблема над якою працюю:

використання елементів методики ТРВЗ ( теорія розв’язання винахідницьких задач ) для розвитку логічного мислення дітей дошкільного віку.

Городецька Ольга Михайлівна

Працюю вихователем дошкільного закладу у Гусаківському НВК

21.03.1991 р.н. с.Мишлятичі  Мостиського району    Львівської області

Закінчила Педагогічний коледж Львівського національного університету ім. Івана Франка у       році за спеціальністю “Вихователь дошкільного навчального закладу” та “  Спеціальність малювання”.

Педагогічний стаж  -1 рік

Моє педагогічне кредо :

" Вміння знаходити здібних та обдарованих дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво.Але найважливішим є любов до дитини!"

Проблема над якою працюю :

Використання театралізованих ігор для розвитку творчих здібностей дошкільнят.

Татусько Андрій Андрійович

Працюю музичним керівником ДНЗ. Освіта вища, закінчив  ДДПУ ім. І.Франка.

Проблема , над  якою  працюю:
” Особливості художньо- естетичного виховання в дошкільному віці”.

Моє педагогічне кредо:

“Вчинки говорять краще за слова! Якщо я можу це зробити , і можу зробити це добре, то я зобов’язаний це зробити!”

Матюхова Любов Володимирівна

Працюю практичним психологом у дошкільному навчальному закладі   «Левеня"  Гусаківського НВК

Дата народження: 03.08.1985р. Місце проживання: с.Стороневичі Старосамбірського р-ну

Львівської обл.